20 Sie Brak komentarzy Majk offtopic ,

    Można powiedzieć, że zasadniczo taśmy klejące za bardzo nas nie interesują. Tzn. nawet jeżeli używamy ich, na przykład do pakowania towarów w swoim sklepie internetowym, to tak czy siak nie wgłębiamy się w to zagadnienie. We właśnie tym artykule postaramy się napisać coś interesującego odnośnie typów taśm klejących. Pozostaje mieć nadzieję, że absolutnie każdy internauta nie będzie miał najmniejszego kłopotu z wybraniem najbardziej właściwego rozwiązania…

1) Solvent – bez wątpienia charakteryzują się znacznym kosztem finansowym, odnośnie tego bardzo ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości. Cóż, cena to nie wszystko… – należy doceniać niezwykłą przyczepność, odporność na wilgoć albo to, iż po prostu są trudno odrywalne po zaklejeniu.

2) Akryl – najbardziej powszechne taśmy w tej części Europy. Wiadoma sprawa – ich najważniejsza zaleta to korzystna cena – zobacz ofertę firmy –  taśma pakowa z nadrukiem – Nie jest odkryciem, że argument cenowy przy doborze taśm odgrywa istotną rolę. Chociaż jeżeli potrzeby nie są rozbudowane, to w zasadzie akryl spełni nasze oczekiwania. Klejenie najróżniejszych paczek taką taśmą jest strzałem w dziesiątkę.

3) Hot Melt – w istocie to najgorsza alternatywa. Przecież tego typu taśma jest bardziej wygórowanym wydatkiem, lecz nie jest tak mocno solidniejsza niż akryl. Chociaż oczywiście różnica jest wyczuwalna.

Zapewne każdy zdołał już wywnioskować o co się rozchodzi w tym temacie. Najbardziej znaczące jest to by nie kupować najzwyklejszej chińszczyzny. Bardzo atrakcyjna cena nęci, ale czy na pewno warto?